Gravírovanie/Laser

Laser nezmazateľne označí Váš reklamný predmet prostredníctvom laserového lúča a to tak, že doslova "odpáli" vrchnú vrstvu materiálu. Výsledok je u každého materiálu rozdielny.

Pri kovových predmetoch je výsledkom čierne zafarbenie alebo farba približne zhodná s povrchom materiálu, pri viacvrstvých materiáloch je výsledok daný farbou podkladovej vrstvy.
Pri drevených materiáloch je výsledný efekt zvyčajne tmavší, ako samotný materiál.
Laserom sa dajú gravírovať i ďalšie materiály:

  • sklo,
  • koženka,
  • plast
  • a iné.

Nie všetky materiály idú označiť, a preto požadujeme od zákazníka jednu vzorku na vyskúšanie. Gravírujeme na ploche 60x30 cm a vďaka rotačnému adaptéru označujeme aj valcovité predmety ako sú hrnčeky, vázy, fľaše atď.

Výroba darčekových škatúľ z dreva

Na základe Vašich požiadaviek vyrobíme škatuľu z dreva. Postačí nám iba zadať rozmery, alebo si môžete vybrať z našich výrobkov.

Gravírovanie a rezanie – CNC fréza

CNC fréza pri práci používa rôzne druhy pracovných hlavíc, vyrobených z tvrdších materiálov, ako je spracovávaný povrch. Umožňujú rezanie alebo označovanie.
Naša spoločnosť pomocou CNC frézy vyrába mosadzné raznice, drevené pečiatky, gravíruje diamantovým hrotom a rovnako využíva aj rotačný adaptér na valcovité predmety atď. Ak neviete, akú technológiu označovania použiť, radi Vám odborne poradíme.

gravir

gravir Igravir IIgravir III

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie