Gravírovanie/Laser

Laser nezmazateľne označí Váš reklamný predmet prostredníctvom laserového lúča a to tak, že doslova "odpáli" vrchnú vrstvu materiálu. Výsledok je u každého materiálu rozdielny.

Pri kovových predmetoch je výsledkom čierne zafarbenie alebo farba približne zhodná s povrchom materiálu, pri viacvrstvých materiáloch je výsledok daný farbou podkladovej vrstvy.
Pri drevených materiáloch je výsledný efekt zvyčajne tmavší, ako samotný materiál.
Laserom sa dajú gravírovať i ďalšie materiály:

  • sklo,
  • koženka,
  • plast
  • a iné.

Nie všetky materiály idú označiť, a preto požadujeme od zákazníka jednu vzorku na vyskúšanie. Gravírujeme na ploche 60x30 cm a vďaka rotačnému adaptéru označujeme aj valcovité predmety ako sú hrnčeky, vázy, fľaše atď.

Výroba darčekových škatúľ z dreva

Na základe Vašich požiadaviek vyrobíme škatuľu z dreva. Postačí nám iba zadať rozmery, alebo si môžete vybrať z našich výrobkov.

Gravírovanie a rezanie – CNC fréza

CNC fréza pri práci používa rôzne druhy pracovných hlavíc, vyrobených z tvrdších materiálov, ako je spracovávaný povrch. Umožňujú rezanie alebo označovanie.
Naša spoločnosť pomocou CNC frézy vyrába mosadzné raznice, drevené pečiatky, gravíruje diamantovým hrotom a rovnako využíva aj rotačný adaptér na valcovité predmety atď. Ak neviete, akú technológiu označovania použiť, radi Vám odborne poradíme.

gravir

gravir Igravir IIgravir III